O mnie

Zuza - miłośniczka spaImię: Zuza
Wiek: 28 lat
Adres: Warszawa
 

Zawodowo oraz hobbistycznie zajmuję się kosmetologią oraz zagadnieniami z dziedziny spa i wellness. Na co dzień pracuję w Pałacu Zalesie – nowym hotelu spa, gdzie wykonuję różnego rodzaju masaże oraz zabiegi kosmetyczne. W czasie takiego pobytu spa goście mają dostęp do niezliczonej ilości atrakcji, które często nazywane są w sposób tajemniczy i zagadkowy.

Celem mojego bloga jest opisanie na czym polegają poszczególne zabiegi. Jakie przynoszą zmiany i dlaczego warto zainwestować w nie swoje pieniądze. Jeśli zatem interesuje Cię czym są masaże kamieniami, na czym polega przebywanie w tepidarium oraz jakiego rodzaju zabiegi wellness cieszą się największą popularnością to mój blog jest dla Ciebie!

Piszę także o poszczególnych hotelach spa. Analizuję ich ofertę, położenie oraz oferowane zabiegi. Dzięki temu będziecie wiedzieć w jakim miejscu najlepiej zaplanować swój pobyt spa. Czekam także na Wasze głosy! Jeżeli jakieś zabiegi z serii wellness spodobały Wam się i chcecie je polecić innym pasjonatom zdrowia i urody opiszcie je i wyślijcie na mój adres kontaktowy!